Výhodná hypotéka od mBank

Bydlet ve vlastním domku nebo bytě – to je sen mnoha mladých rodin i studentů po škole. Dle nejnovějších průzkumů se mladí lidé stěhují z rodného hnízda rok od roku později. Může za to samozřejmě nedostatek financí a pracovních příležitostí. Pokud se také vy hodláte osamostatnit, ale nevíte, kde vezmete tolik potřebné finance na své vlastní bydlení, máme pro vás zajímavý tip, který představuje nová výhodná hypotéka od mBank.

Čím je výhodná hypotéka od mBank tak specifická?

Výhodná hypotéka od mBank je vždy o krok vpřed před svou konkurencí. Hypotéka je totiž zájemcům o nové bydlení poskytována zcela zdarma, neplatíte tedy za její vyřízení ani samotné schválení. Jiné banky si účtují za schválení hypotéky i několik tisícovek navíc.

S hypotékou mBank nezaplatíte ani korunu na poplatcích za vedení hypotéky nebo její správu. Celková výše financí, která vám může být prostřednictvím této banky poskytnuta, dosahuje až 80% předpokládané ceny vámi vyhlédnuté nemovitosti.

Tip:  Kupujete byt? Jak jej budete financovat?

Výše hypotéky a doba splácení

Minimální částka, která vám může být s mBank hypotékou poskytnuta činí 200 000 Kč. Horní hranice hypotéky není nijak omezena a určuje se dle odhadní ceny nemovitosti. Také doba splácení vypůjčených prostředků je čistě individuální a pohybuje se v rozmezí od 1 roku do 40 let.

Na co vám může být mBank hypotéka poskytnuta?

Hypotéka je nejčastěji poskytování na koupi a zařízení nové, či starší nemovitosti. Hypotéku lze však také využít k refinancování starší hypotéky, kterou jste si vzali u jiného bankovního domu. Pokud si ještě stále nejste jistí, zda se vám hypotéka od mBank opravdu vyplatí, vyzkoušejte nástroj s názvem porovnání hypoték a vyberte si takovou hypotéku, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Splňte si svůj velký sen týkající se vlastního bydlení – s hypotékou od mBank je to nyní hračka.