Nákupy v pohodě nabízí kreditní karta Home Credit

Znáte ten pocit, kdy toužíte po něčem, na co vám zkrátka v peněžence nezbylo? Ať je to kousek vysněného nábytku, vkusný šperk, exotická dovolená s výraznou last minute slevou nebo nový kousek do vašeho stávajícího šatníku. Na tyto a spoustu dalších věcí je tady právě kreditní karta od nebankovní společnosti Home Credit. Tato kreditní karta vám umožní pohodlně nakupovat na splátky kdykoliv a kdekoliv.

Výhody kreditní karty Home Credit

S touto kartou si konečně můžete dovolit i to, co byste si za normálních okolností nekoupili. Kreditní karta Home Credit slouží k pokrytí nákupu v celkové výši dosahující 100 000 Kč a to zcela bez úroků. S kartou je možno nakupovat na splátky, platit nákupy v supermarketech a všude tam, kde přijímají platební karty společnosti Master Card.

Při svých nákupech na internetu můžete využít slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!

Kreditní karta Home Credit navíc umožňuje klasické výběry z bankomatů a provádět můžete také online platby přes internet. Bezúročné období, během kterého neplatíte společnosti žádné poplatky, trvá po dobu 51 dní. Poté je nutno uhradit klasické úroky. Splácení vypůjčené částky je možno rozložit až na 25 měsíců.

Tip:  Půjčka 10000 levně, ihned a na ruku

Home Credit nabízí vždy něco navíc

Klasickou kreditní kartu společnosti v současnosti pomalu, ale jistě vytěsňuje nový produkt a to kreditní karta Premia od Home Credit. S touto kreditkou můžete ušetřit až 10% z ceny nakoupených položek. Jelikož má společnost Home Credit po celé České republice širokou síť partnerů, získáváte s každým partnerským nákupem určitý počet bodů, který se vám postupně přičítá a umožňuje tak nakupovat u vybraných partnerů s výraznou slevou.

Víte, co je to kreditní karta a jaký je rozdíl mezi kreditní a debetní kartou? Přečtěte si tento článek.

Za nákup u partnerů společnosti získáte 11% nazpět v podobě prémiových bodů. Po dosažení 100 bodového limitu získáváte poukázku ve stejné výši, kterou lze využít při každém dalším nákupu. Stejně jako u klasické kreditní karty společnosti Home Credit i zde je 51 bezúročných dní, během kterých si můžete vypůjčit až 100 000 Kč a neplatit přitom žádné poplatky.