Úžasná půjčka je skutečně úžasná

Úžasná půjčka je skutečně úžasná
hexenkueche / Pixabay

Společnost Cresco Group je už na českém trhu dostatečně známou a lze ji bez obav označit za renomovanou a důvěryhodnou. Přichází nyní pro své zákazníky s nabídkou Úžasné půjčky. Jde o produkt s nízkou úrokovou sazbou, půjčku si samozřejmě můžete vyřídit z pohodlí svého domova a navíc vám Cresco Group poskytuje ještě 30 dní po uzavření smlouvy na rozmyšlenou, zda jde skutečně o ten pravý produkt u vás. Zjistíte-li, že tomu tak není, lze půjčku v tomto termínu naprosto bez sankcí zrušit.

Úžasná půjčka a její charakteristika

Úžasná půjčka je poskytována ve výši 10 000 – 150 000 korun, a to se splatností až v délce 84 měsíců. Splátky se stanovují pravidelné a ve fixní výši. Úroková sazba půjčky je velice zajímavá a mimo ni se nehradí žádné poplatky ani předem ani po vyplacení půjčky.

Podmínkou poskytnutí je, aby žadatel o půjčku byl ve věku 18 – 70 let, způsobilý k právním úkonům a s trvalým bydlištěm na území České republiky mimo obecní úřad. Žádat mohou zaměstnanci, podnikatelé, důchodci i ženy na mateřské dovolené a nezaměstnaní. Splňujete-li podmínky, lze o půjčku požádat a vyřídit ji prostřednictvím online formuláře na internetu.

Tip:  Moneta Money Bank vrací do konce roku splátky

Výhody Úžasné půjčky

Možnost online vyřízení všem potřebných formalit není jedinou výhodou tohoto produktu. Vyřízení půjčky je zcela zdarma, poskytuje se jako neúčelová, k jejímu získání není zapotřebí mít ručitele ani zástavu. Rozhodnete-li se ji doplatit dříve než jste si s poskytovatelem původně sjednali, není to žádný problém a lze tak učinit rovněž zdarma. V opačném případě hradíte fixní měsíční splátky až do úplného uhrazení dluhu.

[button link=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=298&aff_id=1074&source=016cz” size=”xl” style=”info” color=”silver”]Vyzkoušejte novou půjčku od Kredito24[/button]