Úžasná půjčka je skutečně úžasná

Úžasná půjčka je skutečně úžasná
hexenkueche / Pixabay

Společnost Cresco Group je už na českém trhu dostatečně známou a lze ji bez obav označit za renomovanou a důvěryhodnou. Přichází nyní pro své zákazníky s nabídkou Úžasné půjčky. Jde o produkt s nízkou úrokovou sazbou, půjčku si samozřejmě můžete vyřídit z pohodlí svého domova a navíc vám Cresco Group poskytuje ještě 30 dní po uzavření smlouvy na rozmyšlenou, zda jde skutečně o ten pravý produkt u vás. Zjistíte-li, že tomu tak není, lze půjčku v tomto termínu naprosto bez sankcí zrušit.

Úžasná půjčka a její charakteristika

Úžasná půjčka je poskytována ve výši 10 000 – 150 000 korun, a to se splatností až v délce 84 měsíců. Splátky se stanovují pravidelné a ve fixní výši. Úroková sazba půjčky je velice zajímavá a mimo ni se nehradí žádné poplatky ani předem ani po vyplacení půjčky.

Podmínkou poskytnutí je, aby žadatel o půjčku byl ve věku 18 – 70 let, způsobilý k právním úkonům a s trvalým bydlištěm na území České republiky mimo obecní úřad. Žádat mohou zaměstnanci, podnikatelé, důchodci i ženy na mateřské dovolené a nezaměstnaní. Splňujete-li podmínky, lze o půjčku požádat a vyřídit ji prostřednictvím online formuláře na internetu.

Tip:  Kam pro půjčku bez registru?

Výhody Úžasné půjčky

Možnost online vyřízení všem potřebných formalit není jedinou výhodou tohoto produktu. Vyřízení půjčky je zcela zdarma, poskytuje se jako neúčelová, k jejímu získání není zapotřebí mít ručitele ani zástavu. Rozhodnete-li se ji doplatit dříve než jste si s poskytovatelem původně sjednali, není to žádný problém a lze tak učinit rovněž zdarma. V opačném případě hradíte fixní měsíční splátky až do úplného uhrazení dluhu.

[button link=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=298&aff_id=1074&source=016cz” size=”xl” style=”info” color=”silver”]Vyzkoušejte novou půjčku od Kredito24[/button]