Půjčky bez registru

Půjčky bez registru
Půjčky bez registru

Řešíte svízelné situace, kde se potřebují peníze? Příbuzní a známí se na vás nejspíše nebudou tvářit nijak přívětivě, když je požádáte o finanční pomoc v nouzi.  Může se vám zdát, že jedinou možností je půjčka. Pochopitelně se většina lidí vydá do banky a tam se ptá na možnosti zapůjčení určitého obnosu. Pokud nepochodíte, jdete do jiné banky. Ovšem všude vás může čekat stejný problém – zápis v registru dlužníků a jasná stopka pro další půjčování.

Získat půjčku je tak snadné…
Půjčky bez nahlížení do registru vám poskytne většina nebankovních společností. Předností těchto druh půjček je snadnost a rychlost je získat. Nemusíte shánět žádné ručitele a různé dokumenty. Žádosti lze podávat online způsobem a hned několika hodin se dozvíte alespoň předběžný verdikt o souhlasu nebo odmítnutí.

Snadno získatelné půjčky uvítají hlavně maminky na mateřské dovolené, důchodci nebo plnoletí studenti. Ano, i lidé bez prokazatelných příjmů si je mohou dovolit vzít a splácet dle dohodnutých splátek.

Žádné poplatky předem
Další předností poskytnutí peněžní půjčky je neplacení žádných částek předem. O finance žádáte zcela zdarma. Půjčky bez registru ihned vám zaručí, že vaše žádost neskončí díky jiným pohledávkám a zápisům v registrech dlužníků. Není problém si vypůjčit sumy od 200 000 do pěti miliónů.

Tip:  Pro koho jsou určeny nebankovní úvěry bez registru

Záleží na vás, kolik potřebujete a také jak velké částky splátek jste ochotni dodržovat v dohodnutých termínech.  Splatnost se pohybuje v rozmezí jednoho roku do dvaceti let maximálně.

O půjčky bez registru může zažádat pouze plnoletá osoba. K vyřízení půjčky si připravte kopii občanského průkazu, originál potvrzení od příjmu od zaměstnavatele nebo důchodový výměr a dokumenty s potvrzením o dalších příjmech jako sociální dávky, výživné. K ručení se bude zastavovat nemovitost v osobním vlastnictví.

Nevíte si rady? Poradíme vám: Sociální dávky: Nárok na dávky hmotné nouze