Proč požádat o finanční pomoc od nebankovní instituce?

Půjčka na auto
lipetkd / Pixabay

Do finanční tísně se může dostat ze dne na den každý z nás. Stačí souhra náhod a problém může být na světě. Kde pak hledat finance pro úhradu nezbytné lékařské pomoci? Z čeho zaplatit nájem, když přijde matka samoživitelka o práci? Za co zaplatit školní obědy dítku, jehož otec přišel na stavbě k úrazu a skončil v pracovní neschopnosti? Na tyto a mnohé další otázky hledala odpověď řada z nás.

Někteří sáhli po dávno zapomenuté finanční rezervě, někteří se naopak obrátili na banku. Ve většině případů však banka dospěje k názoru, že žadatel není oprávněný k poskytnutí půjčky a jeho žádost tak bez sebemenších výčitek zamítne. Jak postupovat dál?

Řešení je finanční pomoc od nebankovní instituce

Pokud i vám byla bankovní půjčka zamítnuta, nezbývá vám nic jiného, než se obrátit na nebankovní instituci. Tyto společnosti bývají ke svým klientům mnohonásobně vstřícnější a ochotnější. Také podmínky, za kterých jsou ochotny půjčovat, nejsou tak přísné jako podmínky u bankovních institucí. Ve většině případů nebankovní instituce nezajímá, zda máte záznam v registru dlužníků nebo někoho, kdo je ochoten se za vaše závazky zaručit. Často vám půjčí i v případě, že vaše příjmy nejsou dostatečné.

Tip:  Snadná půjčka do 20000 Kč

Rychlé vyřízení půjčky online

Nebankovní půjčky je možno ve většině případů sjednat prostřednictvím internetu. Společnosti na svých stránkách uveřejňují online formuláře, které po vyplnění slouží jako žádost o poskytnutí půjčky. Po vyplnění této žádosti vás bude obratem kontaktovat zástupce společnosti s detailními informacemi. Své peníze můžete mít navíc třeba ještě týž den.