Proč požádat o finanční pomoc od nebankovní instituce?

Půjčka na auto
lipetkd / Pixabay

Do finanční tísně se může dostat ze dne na den každý z nás. Stačí souhra náhod a problém může být na světě. Kde pak hledat finance pro úhradu nezbytné lékařské pomoci? Z čeho zaplatit nájem, když přijde matka samoživitelka o práci? Za co zaplatit školní obědy dítku, jehož otec přišel na stavbě k úrazu a skončil v pracovní neschopnosti? Na tyto a mnohé další otázky hledala odpověď řada z nás.

Někteří sáhli po dávno zapomenuté finanční rezervě, někteří se naopak obrátili na banku. Ve většině případů však banka dospěje k názoru, že žadatel není oprávněný k poskytnutí půjčky a jeho žádost tak bez sebemenších výčitek zamítne. Jak postupovat dál?

Řešení je finanční pomoc od nebankovní instituce

Pokud i vám byla bankovní půjčka zamítnuta, nezbývá vám nic jiného, než se obrátit na nebankovní instituci. Tyto společnosti bývají ke svým klientům mnohonásobně vstřícnější a ochotnější. Také podmínky, za kterých jsou ochotny půjčovat, nejsou tak přísné jako podmínky u bankovních institucí. Ve většině případů nebankovní instituce nezajímá, zda máte záznam v registru dlužníků nebo někoho, kdo je ochoten se za vaše závazky zaručit. Často vám půjčí i v případě, že vaše příjmy nejsou dostatečné.

Tip:  Půjčky zdarma a doporučené půjčky

Rychlé vyřízení půjčky online

Nebankovní půjčky je možno ve většině případů sjednat prostřednictvím internetu. Společnosti na svých stránkách uveřejňují online formuláře, které po vyplnění slouží jako žádost o poskytnutí půjčky. Po vyplnění této žádosti vás bude obratem kontaktovat zástupce společnosti s detailními informacemi. Své peníze můžete mít navíc třeba ještě týž den.