SMS půjčky ihned na účet

SMS půjčky ihned na účet
OpenClips / Pixabay

Jednou z možností, jak si v dnešní době můžete půjčit menší obnos finančních prostředků je obrátit se na některou z nebankovních společností, která nabízí tzv. SMS půjčky. V zahraničí je tento typ úvěrových produktů znám spíše pod názvem finské půjčky.

Důvodem je to, že tento typ půjčky pochází ze Skandinávie. Jedním z hlavních poskytovatelů těchto krátkodobých půjček je totiž firma Ferratum.

Ta nabízí krátkodobé SMS půjčky ihned na účet tařka po celé Evropě a ani Česká republika není v tomhle směru výjimkou. U nás zastupuje její služby dceřinná firma Ferratum Czech s.r.o., která nabízí půjčky až do 10 000 Kč.

Tuto sumu si však nemůžete vzít ihned, jako noví klient. Žádost o půjčku v hodnotě 10 000 Kč má možnost si podat až klient, který si u Ferratum půjčuje po několikáté.

Ferratum má totiž minimální požadavky a vlastně skoro nijak neověřuje bonitu klienta. Jediné ověření je pravosti vaší adresy a to tak, že vám pošlou první půjčku složenkou.

Existují však i další poskytovatelé, jež nevyžadují tento typ ověření a půjčí vám peníze ihned na účet. Mezi takovou společnost patří například firma Perfect Money. Ta sice nenabízí úvěry až do 10 000 Kč, ale pouze do 5 tisíc korun, ovšem díky jejich rychlému převodu lze mít peníze opravdu rychle, během 24 nebo 48 hodin na svém bankovním kontě.

Tip:  Pozor na půjčky po telefonu

Protože je v jejich nabídce také SMS půjčka žádost ihned si můžete podat po telefonu. Podání žádosti můžete provést ale také po internetu, stejně jako u společnosti Ferratum.

Tyto krátkodobé úvěry jsou pro mnoho lidí snadná a pohodlná cesta k tomu, jak vždy před výplatou získat pár tisíc na případné výdaje. Nezapomínejte však na to, že poplatek za půjčení peněz je v poměru k půjčce značný a nejedná se tak zrovna o nejvýhodnější typ půjčky.