Kam pro půjčku bez registru?

Dostat se do registru dlužníků není ani trochu složité. Stačí k tomu jedna opožděná splátka, přečerpaný kontokorent, neuhrazený měsíční paušál nebo pouhý omyl úředníka. Pokud se vaše jméno v tomto neveřejném seznamu objeví, jeho výmaz může i přes okamžité uhrazení závazku zdobit registr třeba i několik dlouhých let.

A banky zareagují vcelku pružně – pokud se je rozhodnete požádat o pomoc, s téměř 100 % jistotou vám finanční prostředky neposkytnou. Co tedy dělat se zamítnutou žádostí v ruce? Obrátit se na nebankovní instituce!

Kam pro půjčku bez registru se záznamem v registru dlužníků?

Nezoufejte, vaše naděje na získání většího, či menšího finančního obnosu ani zdaleka nepohasla. Ba právě naopak! O pomoc můžete požádat nebankovní instituce, které vám rády půjčí i tehdy, pokud se vaše jméno nachází v onom obávaném registru dlužníků. Tzv. půjčky bez registru jsou určeny všem, kteří mají v registru záznam, a přesto potřebují další finance.

Tip:  Moment půjčka 20000 Kč

Jak je to s úroky?

Společnost tím, že poskytne finance dlužníkovi, dosti riskuje. Není se proto čemu divit, že tyto půjčky bez registru jsou zatíženy vyšším úrokem, než například půjčky bankovní. Pozor si dávejte také na to, zda si společnost účtuje úroky standardně po měsících, nebo tuto dobu zkracuje třeba na týdny, či dny. Půjčky bez registrů vám budou často poskytnuty bez ručitele nebo případné zástavy. Žádost je možno vyplnit prostřednictvím online formuláře nebo zasláním jedné SMS zprávy.

Kam pro půjčku bez registru
PublicDomainPictures / Pixabay