Povinné ručení za pakatel? Jedině u Direct!

Jste čerstvým majitelem čtyřkolého miláčka? Potřebujete si tedy co nejrychleji sjednat povinné ručení, ale nevíte, ke komu máte zavítat? Nechcete přeplácet velké tisíce? Tak to si přečtěte tento článek, ve kterém vám poradíme, na jakou pojišťovnu byste se měli obrátit.

Povinné ručení pro majitele vozů Chevrolet Spark, Škoda Fabia a Škoda Octavia

Jako obyčejný zákazník asi každý nejdříve míří k všeobecně známým pojišťovnám, jakými jsou například Wüstenrot, Slavia, ČPP, ČSOB nebo Allianz. Jenže už tímto prvním krokem byste si vlastně vykopali pomyslný hrob. U těchto pojišťoven je totiž pojištění auta ku příkladu značky Chevrolet Spark, Škoda Fabia nebo Škoda Octavia naprosto nejméně výhodné.

Kam pro povinné ručení?

Vaše kroky by tedy rozhodně měly zamířit k pojišťovně Direct. U té najdete nejvýhodnější povinné ručení právě pro výše zmíněné automobily. Konkrétně by si měl majitel vozu Chevrolet Spark připravit 2 740 korun, Škoda Fabia 4 954 korun a Škoda Octavia 5 624 korun. Pokud byste se přeci jenom rozhodli pro více známé poskytovatele povinného ručení, kteří byli popsáni výše, připravte si až o 8 000 Kč navíc.

Tip:  Kde je nejdražší povinné ručení?

Povinné ručení pro majitele vozů jiných značek

Nejste-li majitelem vozu ani jedné z výše zmíněných značek, mohou vaše kroky navíc směřovat i do pojišťovny Slavia nebo Generali, kde naprosto nejlevněji pojistíte například BMW X5 nebo Škodu Superb. Pokud jsme se stále netrefili do značky vašeho auta, mohou se již doporučení nejvýhodnějšího povinného ručení lišit, ovšem stále neuděláte větší chybu, když si sjednáte povinné ručení u Direct.