Co byste měli vědět o půjčce od České spořitelny?

Česká spořitelna je jednou z nejvyužívanějších a nejnavštěvovanějších bank v České republice. Zastupuje na 5 000 000 klientů a zřizuje tak účty polovině celé naší nádherné vlasti. Není proto divu, že je jako jedna z mála neustále pod drobnohledem všech kritiků a recenzentů českých bankovních služeb. A jak si tedy stojí půjčky od České spořitelny? To se dozvíte právě v následujících řádcích!

Půjčky od České spořitelny á la Říše divů

Jako první je dobré si přiblížit, co vlastně Česká spořitelna poskytuje. Jedná se hned o několik produktů. Jmenovitě zde můžeme uvést produkt Půjčka, Spotřebitelský úvěr, Úvěr od Buřinky, Půjčka pro studenty, Dotace EU, dále pak také Konsolidace půjček, Kontokorent, Kreditní karty a nejrůznější hypotéky a financování bydlení. Toto skutečně široké portfolio produktů najdete u jednoho jediného bankovního subjektu.

Jednotlivé finanční produkty

Nyní se tedy podíváme na zoubek jednotlivým finančním produktům. U prvního výše zmíněného se jedná o peněžní půjčku od 20 000 do 700 000 Kč. Tuto půjčku si můžete sjednat na dobu až sedmi let, a to bez nutnosti zajištění, prokazování účelu, potvrzení o příjmu a navíc i bez měsíčního poplatku.

Druhým produktem je Spotřebitelský úvěr, který je mezi klienty České spořitelny velice oblíbený. Poskytuje se zejména na nejnutnější výdaje či nákupy do výše až 70 000 korun. Tuto částku si následně můžete rozdělit na jednotlivé splátky po dobu až deseti let.

Tip:  Jak se zřídí nebankovní půjčka?

Další možností finanční injekce je Úvěr od Buřinky. Zde se jedná zejména o finance určené na bydlení, vylepšení některé z místností nebo na kompletní renovaci. Půjčit si můžete až 800 000 Kč, takže může jít o skutečně komplexní přeměnu vašeho stávajícího bydlení.

Již čtvrtým výše zmíněným produktem je Půjčka pro studenty. Ta je poskytovány skutečně a výhradně jen studentů, a to na nejnutnější výdaje, ubytování, stravování či pomůcky do školy. Mladí lidé si tak mohou půjčit od 20 000 do 300 000 Kč a tyto peníze pak můžou splácet až 10 let.

A jako poslední produkt ve složce Úvěry jsou Dotace EU. Ty jsou již ale specifičtější skupinou finanční výpomoci, takže tu zde nebudeme rozebírat.

Na výběr máte tedy skutečně obrovské možnosti a každý váš sen se může stát neuvěřitelně rychle skutečností!