Nebankovní půjčky – rychlé řešení nedostatku financí

Mezi rychlé nebankovní půjčky spadá několik produktů a záleží jen na vás, pro který se rozhodnete. Ačkoliv jsou si hodně podobné, v určitých bodech se liší a je třeba zvážit, který pro vás bude tím pravým.

Rychlá SMS půjčka na cokoliv
Jednou z možností může být třeba rychlá SMS půjčka, která je určena především pro lidi s nízkými příjmy, například důchodcům a ženám na mateřské dovolené. Řeší akutní finanční problémy, je vhodná pro úhradu drobných výdajů, nebo často pomáhá tam, kde se zaměstnavatel opozdí s výplatou. Pro získání půjčky stačí jen zaslat SMS a nemít záznam v registru dlužníků – SMS půjčky nepatří mezi půjčky bez registru. Podmínkou jejího získání je zpravidla jen věk nad 18 let a české občanství.

Finské půjčky pro krátký časový úsek
K oblíbeným patří také finské půjčky, které slouží pro krátkodobé překlenutí nedostatku financí, například v období před výplatou. O výši poskytnuté částky rozhoduje skutečnost, pokolikáté půjčku využíváte. První půjčka činí maximálně 1000 Kč, opětovnou žádostí můžete požádat až o několik tisíc. Vzhledem k tomu, že se jedná o krátký časový úsek zápůjčky, je doba splatnosti krátká a je třeba počítat s poměrně vysokými úroky. Pro získání finské půjčky není nutné dokládat potvrzení o příjmu a ani se nekontroluje záznam v registru dlužníků. K jejímu vyřízení není zpravidla třeba více než deseti minut.

Tip:  Porovnáváme tři nebankovní půjčky – zjistěte, která vychází nejlépe

Nebankovní půjčky jsou optimálním řešenímpro všechny, kteří neuspějí s žádostí o půjčku v bankovních sektoru, nebo nechtějí podstupovat složité a zdlouhavé administrativní úkony. Potřebnou částkou vám SMS půjčka ihned na účet dodá požadované množství peněz a vyřeší vaše potíže. Díky moderních technologiím a uvedeným produktům tak máte peníze k dispozici kdykoliv, když je potřebujete.

Nebankovní půjčky
PublicDomainPictures / Pixabay

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Akce: Rychlá půjčka do 10000 Kč. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Půjčky bez příjmu na ruku.