Koupě a prodej bytu bez realitní kanceláře

byt bez realitní kanceláře
JamesDeMers / Pixabay

Založili jste si rodinu? Nebo se stěhujete do nového města? Zkrátka potřebujete co nejdříve sehnat bydlení pro sebe či celou rodinu? Nabídka koupě bytů je opravdu široká a není problém najít ve velmi krátkém čase byt, který vás nadchne. Stačí pouze hledat, porozhlédnout se po známých a okolí. Zde vám nabídneme pár tipů, jak si hledání usnadnit.

Byt bez realitní kanceláře?

Myslíte si, že je problém najít byt bez realitní kanceláře a nenaletět podvodníkům? Odpověď zní samozřejmě ne. Stačí jen hledat. Najdete spoustu firem, které jsou schopny najít byt bez realitní kanceláře. Podívejte se na internet, poptejte známých. Také můžete jet do vámi preferované lokality, kde chcete bydlet. Jistě zde najdete vyvěšené letáčky s nabídkou volných bytů.

Pronájem bytů – krátkodobá varianta

Byt nemusíte pouze koupit. Můžete si byt pouze pronajmout, nepotřebujete tolik financí do začátku a až vás daná lokalita omrzí, pronajmete si byt ihned v lokalitě jiné nebo klidně i v jiném městě. Kde hledat pronájem bytů? Internet je neomezený zdroj bytů k pronajmutí. Stačí jen zadat vaše požadavky na velikost, cenu a lokalitu bydlení. Během okamžiku naleznete desítky možností volných bytu k pronajmutí i koupi.

Tip:  Ženy doplatí na rovnoprávnost

Ne každá fotografie nabízeného bytu je opravdu pravdivá. Najděte si čas a do každého bytu, který vás zaujme osobně zajděte. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání z idealizovaného bytu. Také si vyberte pečlivě lokalitu bydlení. Ne každá část města je vhodná pro rodiny s dětmi nebo naopak pro mladé páry.

Po vybrání lokality se poptejte místních lidí na názor, jak se jim zde bydlí. Tak se vyhnete všem nepříjemným věcem v oblasti hledání nového bydlení. U bytů k pronajmutí bude po vás požadována záloha většinou 3 měsíčních nájmů. Připravte si tedy dostatek peněz již předem.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Půjčka ihned bez doložení o příjmu s nízkým úrokem. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Nebankovní kreditní karty.