Nebankovní půjčky ihned

geralt / Pixabay

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, nebude pro vás banka tím nejlepším partnerem k vyjednávání. Zdlouhavé papírování a schvalování je zde určitým omezením. Také je možné, že vám banka z jakéhokoli důvodu už peníze půjčit nechce.

Možná už jí dlužíte příliš, možná máte momentálně příliš nízký nebo ne zcela legální příjem, možná jste se dříve dostali do finančních potíží a nedostáli včas všem svým závazkům, možná jste měli smůlu a ručili u půjčky, kde dlužník nesplácel podle dohody. Důvodů může být mnoho. Právě pro tyto případy jsou zde nebankovní půjčky ihned pro každého – pujcka600.cz/rychle-nebankovni-pujcky/

Výše příjmu pro získání nebankovní půjčky

Při žádosti o nebankovní půjčku se výší vašeho příjmu nebude nikdo zabývat. Záleží jen na vašem vlastním uvážení, zda si můžete danou částku za nastavených podmínek dovolit splácet. Nebankovní půjčky vycházejí z reality, kdy je zřejmé, že lidé mívají i příjmy, se kterými banky ve svých formulářích nepočítají.Zatímco na důchod nebo rodičovský příspěvek vám banka s největší pravděpodobností nepůjčí, jsou nebankovní půjčky pro každého, kdo si troufá splácet.

Tip:  Výhodná hypotéka od mBank

Splátky nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky ihned mají přesně nastavený splátkový kalendář, např. po týdenních splátkách, nebo, zejména jedná-li se o nižší částku, dohodne se ve smlouvě termín jejího splacení včetně navýšení nebo úroků. Za nevýhodu nebankovních půjček bývá považován právě vyšší úrok, ale nemusí tomu tak být.

Potřebujete-li rychle ne příliš vysokou sumu peněz, kterou jste schopni v rozumném termínu celou vrátit, může být nebankovní půjčka i výrazně levnější, neboť vás nenutí dlouhodobě splácet jako většina bank, které si za předčasné splacení úvěru často na pokutách počítají horentní sumy.

Registr dlužníků

Nespornou výhodou nebankovních půjček je fakt, že věřitel nenahlíží do registru dlužníků, proto vaše případné selhání v minulosti nijak negativně neovlivní vaši současnou žádost o půjčku.

Tip pro vás: Peníze v hotovosti – až 100 tisíc korun