Banka odmítá půjčit? Máme pro vás náhradní řešení


Dostali jste se do tíživé finanční situace a nevíte, jak z ní ven? Žijete od výplaty k výplatě a nemůžete si dovolit nic navíc? Potřebujete nutně sehnat určitý finanční obnos, ale banka vám kvůli evidenci v registru dlužníků odmítla půjčit? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, nepřestávejte číst následující řádky.

Přinášíme vám jedinečný tip, díky kterému můžete sehnat peníze okamžitě a to i v případě zamítnutí žádosti o půjčku ze strany banky. Existuje totiž řada půjček, pro které není zápis v registrech překážkou.

Když vám banka odmítá půjčit aneb jak na nebankovní půjčku?

S nebankovní společností ACEMA Credit Czech můžete získat nebankovní půjčku i v případě, že máte záznam v registru dlužníků a banka vám odmítne půjčit. A tato situace může nastat i tehdy, kdy nemáte dostatečný příjem nebo nechcete výši svých příjmů složitě prokazovat. Půjčku od společnosti ACEMA Credit Czech můžete získat ve výši od 100 000 Kč až do 5 milionů. Vypůjčené finanční prostředky následně splácíte po dobu 1 roku, až 20 let. Tato nebankovní půjčka bez registrů vyřeší i váš finanční problém.

Tip:  Potřebovali jsme opravit pračku, půjčili jsme si od FlexiFin

Specifický nebankovní produkt Moje půjčka

Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmů – Moje půjčka vám bude poskytnuta zcela zdarma. Neplatíte žádné poplatky za schválení ani sjednání půjčky. Hradíte jen splátky a jistiny v předem daných pravidelných intervalech. Jedinou podmínkou pro schválení půjčky je ručení za poskytnuté prostředky nemovitostí. Touto nemovitostí může být vlastní rodinný dům, byt v osobním vlastnictví i družstevní byt. Poskytnutý úvěr je následně možno využít na cokoliv.

Záznam v registru dlužníků nebo nedostatečný příjem pro vás již nemusí být překážkou. Získejte finanční prostředky ještě dnes a využijte je přesně dle svého uvážení. Nebankovní půjčka je moderním řešením pro všechny, kterým banka odmítne půjčit.