Kreditní karta Home Credit

kreditní karta Home Credit
jarmoluk / Pixabay

Zajímáte se o kreditní karty? Uvažujete o zřízení vlastní? Pak si přečtěte následující článek a využijte karty od společnosti Home Credit. Home Credit je nebankovní společnost, která působí na českém trhu již řadu let bez problémů či špatné pověsti. Nabízí dvě kreditní karty: kreditní karta Home Credit a kreditní karta Premia. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Kreditní karta Home Credit

Kreditní karta Home Credit je nabízena všem klientům zmíněné společnosti. Můžete využít nabídky čerpání peněz, a to od 10 000 do 100 000kč. Vydání karty je zcela zdarma, také její používání (jestli utratíte během roku minimálně 10 000kč.). Pokud stihnete splatit vypůjčenou částku do 51 dní, nebudete platit žádné úroky.

Kartou můžete platit v obchodech i na internetu, umožněn je i výběr z bankomatu. Při ztrátě nebo blokaci karty zaplatíte částku  180kč. Pokud vás tato kreditní karta zaujala, stačí pouze zavolat nebo navštívit pobočky Home Credit.

Kreditní karta Premia

Tato karta je vydávána nebankovní společností Home Credit, a to prostřednictvím Raiffeisenbank nebo PPF banky. Nabízí úvěrový limit ve výši od 10 000 až do 100 000kč. Pokud splatíte peníze do 51 dní, nemusíte platit žádné úvěrové poplatky za vypůjčení.  Splácení si také můžete rozložit do delšího časového období, a to až 25 měsíců.

Tip:  Půjčka 10000 levně, ihned a na ruku

Kreditní karta Premia navíc nabízí i pojištění proti: neschopnosti splácet, zneužití, a i mnohá další výhodná pojištění. Kartu můžete používat i pro platbu na internetu nebo při výběrech z bankomatů, také u všech obchodníků, kteří přijímají platební karty MasterCard. Navíc jestli budete nakupovat u partnerských obchodníků kreditní karty Premia, můžete získat slevu až ve výši 11%.

Využijte služeb kreditní karet od nebankovní společnosti Home Credit a jistě nebudete zklamáni! Home Credit je společnost s tradicí!