Kreditní a platební karty

Kreditní a platební karty
PublicDomainPictures / Pixabay

Uvažujete, zda si pořídit kreditní kartu? Nebo stále váháte mezi kartou kreditní a platební? Každá z  těchto karet má své výhody, ale samozřejmě i nevýhody. Pojďme si některé z nich přiblížit. Kreditní karta pokud dodržíte její bezúročná období, pak může být opravdu velkým pomocníkem v době Vánoc nebo dovolených. Platební karta je zase pouze karta k vašemu běžnému účtu. V následujícím článku se dozvíte něco více o kartách kreditních.

UniCredit Bank – Zlatá kreditní karta Miles & More

UniCredit Bank vám nabízí kreditní kartu Miles & More. Zmíněná karta vám poskytne úvěr až do půl milionu korun, navíc jako bonus dostanete možnost létat zdarma s leteckou společností Lufthansa v rámci věrnostního bonusového programu- za každých 100kč získáváte jednu bonusovou míli.

U karty máte možnost získat úvěr od 100 000 do 500 000kč, vybraní klienti dokonce mají již předem schválený úvěr na 350 000kč bez doložení příjmů. Bezúročné období zde trvá 45 dní. Kartou lze platí v obchodech i na internetu. Je zde možnost vyřízení dvou dodatkových karet. Při zařízení karty se vám automaticky načte 4000 prémiových mil u společnosti Lufthansa.

Tip:  Půjčí mi někde, i když nemám žádný příjem?

Dále získáváte slevy u obchodníků zapojených do programu Miles & More a MasterCard Elite. Také si pomocí karty můžete zařídit výhodné cestovní pojištění.

Penzijní kreditní karta České spořitelny

Chytrá kreditní karta od České spořitelny nabízí bezúročnou půjčku až 55 dní, slevy 30% u vybraných nákupů a navíc dostanete dokonce z každé platby zpět 2%, které budou připsány do vašeho penzijního připojištění. Karta nabízí bezúročný úvěr od 5 000 do 500 000 korun. Minimální částka pro využívání karty bez poplatků je 36 000kč.

Pro zřízení karty jsou následující podmínky:

  • minimální příjem 8 000kč měsíčně,
  • občan ČR nebo povolení k pobytu.

Ke kartě si můžete vybrat bonusy jako například splátkové prázdniny a mnohé další.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Půjčka bez nahlížení do registru. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Rychlá půjčka bez registru ihned.