Půjčky přes SMS

Máte zájem o bleskovou půjčku a na banku můžete už předem zapomenout? Zkuste si zařídit rychlou půjčku pomocí SMS a peníze máte brzy doma nebo na kontě. Napoprvé můžete dostat jenom malý obnos, ale pokud vše vrátíte bez problémů i s požadovanými procenty navíc, vaše druhá žádost už může obsahovat vyšší částku.

Rychlá půjčka bez poplatku

Půjčka přes SMS se získá velmi snadno. Najdete si webové stránky, kde poskytují tyto druhy půjček a následně vyplníte svoji žádost online. Pověřený pracovník prozkoumá, jestli je možné vám požadovaný obnos zapůjčit. O výsledku rozhodnutí budete velmi brzy informování přes SMS nebo emailem.

K velkým výhodám půjčky přes SMS u nebankovních společností je to, že neplatíte žádné poplatky předem, nepotřebujete ručitele a ani potvrzení o vašem příjmu. Schválený obnos putuje ihned k vám přes bankovní spojení na účet nebo poštovní poukázkou na uvedenou adresu.

Při podávání žádosti máte ještě jednu výhodu, která se zalíbí hlavně lidem se záznamy v bankovních registrech dlužníků. Při schvalovacím procesu se nenahlíží do seznamů registrů dluhů. Smlouva by měla obsahovat údaje o datu splatnosti a výši úroků. Půjčka SMS bez registru je určena všem plnoletým. Zažádat o ni mohou podnikatelé, zaměstnanci, nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené i senioři.

Tip:  Inovaci v oblasti půjček přináší Půjčkomat

Během vyřizování půjčky přes SMS tedy nemusíte absolvovat žádné osobní pohovory. Nevýhodou této půjčky je půjčení hlavně menších částek, obyčejně do deseti tisíc korun.

Upozornění: Zvažte, zda zvládnete uhradit splátky v požadované výši v celkem krátkých termínech.

Využívejte moderních způsobů půjčení peněz a těšte se na potvrzující zprávu o získání půjčky do několika minut od podání vaší online žádosti.