Hypotéka od Komerční banky – Flexibilní hypotéka

Máte zálusk na pěknou nemovitost? S hypotékou to půjde dříve a vy si užijete soukromí ve vlastním bydlení. Hypotéka od Komerční banky se snaží vyhovovat mnoha přáním klientům a stále vylepšují své služby. KB vám nabízí klasické hypotéky, ale i takové, kterým nechybí několik druhů speciálních hypoték s možnostmi využití nadstandardních služeb.

Mezi speciální hypotéky se řadí hypotéka 2v1, hypotéka Dopředu Dozadu a Flexibilní hypotéka. Všechny tři spojuje, že je získáte až do 85% zástavní hodnoty nemovitosti a rovněž nad 85% zástavní ceny nemovitosti.

Pokud se podíváme blíže na poslední zmíněnou, umožní vám několik výhod. Flexibilní hypotéka od Komerční banky vám nabízí odklad splátek ihned po podepsání úvěrové smlouvy. Doba odkladu činí až dvanáct měsíců. Po uzavření smluvního úvěrového vztahu se tedy nemusíte hned zaobírat dostatkem peněžních prostředků na úhradu domluvených splátek, ale začnete splácet až za několik měsíců nebo za rok. Do té doby můžete například pořídit nějaké další důležitosti pro vaše bydlení a pohodlný život ve vlastním.

Tip:  Kde si bezpečně půjčíte?

Pokud nevyužijete nabídku odkladu okamžitě ze začátku úvěru, můžete ji vyzkoušet i během splácení hypotéky. Žádosti o odklad splátky může být vyhověno na dobu jednoho až tří měsíců. U Flexibilní hypotéky od Komerční banky si dále můžete nechat snížit sjednané splátky až o padesát procent.

Hypotéka od Komerční banky - Flexibilní hypotéka
AlexanderStein / Pixabay

Tím nabízené plusy nekončí. Možná se vám během splácení hypotečního úvěru stane, že přijdete k sumě peněz navíc a budete chtít složit na hypotéku mimořádnou splátku. Flexibilní hypotéka od Komerční banky povoluje extra splátky mimo dohodnuté splácení bez sankčních poplatků až do výše dvaceti procent nesplacené částky hypotéky. Hypotéka se splácí na dohodnutou dobu od pěti do třiceti let a vy si můžete vybrat fixaci úrokové sazby od tří do deseti let a také na 15 let.