Osobní úvěr Cofidis

Nebankovní společnost Cofidis vám nabízí zapůjčení peněz tzv. revolvingovým způsobem. Jedná se o půjčku, kterou si uzavřete na určitou částku a normálně si dohodnete splácení v určených splátkách. Jakmile například z částky sto tisíc zaplatíte jednu čtvrtinu, můžete si zase tu čtvrtinu půjčit apod.

Osobní úvěr Cofidis vám umožňuje zapůjčení částky od 40 000 Kč do 150 000 Kč. V tomto rozmezí můžete zažádat o úvěr, který vám bude schválen nebo zamítnut. Schvalovací proces zahrnuje posouzení vaší bonity a schopnost splácet dohodnuté částky. Výhodou je, že celkovou dobu splatnosti si můžete určit sami – v rozmezí od jednoho do 52 měsíců. Minimální měsíční splátka je však stanovena na 1200 Kč.

Osobní úvěr Cofidis – podmínky pro získání půčjky

Při žádosti budete potřebovat dva základní osobní doklady (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list), dále musíte doložit výpis z vašeho bankovního účtu a přinesete si potvrzení o vašem příjmu od zaměstnavatele. Žádost můžete pohodlně podat online díky webovým stránkám. Rovněž je možné využít k žádosti o poskytnutí úvěru telefonní linku se zvýhodněnou sazbou za volání.

Tip pro nezaměstnané: Pro získání půjčky je nutné být zaměstnaný. Pokud hledáte volná pracovní místa v místě vašeho bydliště, využijte nabídky portálu s nabídkami práce.

Při této nebankovní půjčce by nemělo by být posuzování tak přísné vzhledem k výši vašeho příjmu a rovněž co se týče nahlížení do bankovních registrů dlužníků. K velkým výhodám patří poskytnutí úvěru zcela bez poplatků. Nepotřebujete ani malé částky peněz na uhrazení žádosti a ani za jiné služby.

Tip:  Nebankovní půjčky - rychlé řešení nedostatku financí

Dokonce i předčasné splacení a mimořádné splátky jsou zcela zdarma a bez sankcí. Cofidis úvěr bez poplatků vás nebude nutit k založení bankovního účtu. V tomto případě odpadne další placení poplatků za spravování účtu bankou.  V porovnání s bankovními půjčkami vám Cofidis nabízí výhodnější podmínky, k placení navíc vám však stále zůstanou dané úroky dle platné sazby.

Osobní úvěr Cofidis
geralt / Pixabay