Ferratum půjčka

Občas se jí přezdívá finská půjčka, protože společnost Ferratum, poskytovatel nebankovních úvěrů, vznikla právě ve Finsku. Díky oblíbenosti a rychlému vyřízení si však získala oblibu i v jiných státech Evropy, včetně České republiky.

Ferratum půjčka – průkopnice v mikropůjčkách

Ferratum půjčka si získala řadu klientů především pro své mikropůjčka (více o mikropůjčkách). V tomto ohledu je společnost průkopnicí, rozhodně na českém trhu. Nikdy jiný před ní malé půjčky s vyřízením ihned neposkytoval. Ferratum půjčka je tak nejstarší mikropůjčkou u nás a vyhledává jí stále více lidí.

Důvěryhodnost

Čím dál více klientů si Ferratum půjčka získává především díky spolehlivosti a důvěryhodnosti, kterou se může pyšnit, neboť na českém trhu působí již od roku 2005. A mimo to je historie společnosti o mnoho let delší.

Ferratum půjčka – žádné úroky

Obrovskou pozornost si půjčka Ferratum získala díky velice dobrému a promyšlenému marketingovému tahu, kdy se prezentovala jako rychlá půjčka, zcela bez úroků. U společnosti Ferratum totiž neplatíte žádné procentuální úroky, ale stálý, fixní poplatek, který dobře znáte dopředu, takže si snad představíte, kolik na konci budete muset splatit.

Tip:  Jak rychlé jsou „rychlé půjčky“?

Mikropůjčky Ferratum

Vyřízení půjčky od nebankovní společnosti Ferratum je zcela jednoduché a rychlé. Online, bez zbytečného zdržování, vyplníte jednoduchou žádost, kde nezapomenete uvést výše půjčky, dobu, po kterou chcete částku splácet a pak samozřejmě osobní údaje. Peníze budete mít brzy na účtu, nejpozději do dvaceti čtyř hodin, ale obvykle je to již do hodiny.

Prodloužení

Malé půjčky mají také krátkou splatnost, ale vám se může snadno stát, že nebudete schopni půjčku v daném termínu splatit. Nemusí jít o vaši vinu, ale peníze, které vám byly slíbeny do určitého data, prostě k dispozici nemáte. U Ferratum půjčky si naštěstí dobu splácení můžete až třikrát prodloužit.

Ferratum půjčka
wilkernet / Pixabay