Půjčky do výplaty každému

Měli jste v plánu si koupit nové vybavení do bytu anebo vás postihla nečekaná nepříjemná situace, která vyžaduje peníze, ale vy už máte před výplatou a nemáte mnoho peněz navíc? Právě pro takové případy jsou určeny nové nebankovní půjčky do výplaty, které jsou určeny každému, kdo je občanem této republiky a může si o ně požádat.

Takové půjčky u nás nabízí několik poskytovatelů. Tyto nebankovní společnosti se zaměřují pouze na tyto půjčky, mají v nabídce jen krátkodobý úvěr, u něhož si můžete sami zvolit cílovou částku a většinou také dobu splatnosti. Mezi nejznámější poskytovatele SMS půjčky každému patří například tyto subjekty:

  • Ferratum Czech s.r.o.
  • Crediton
  • Perfect Money s.r.o.
  • Omega Financial s.r.o
Půjčky do výplaty každému
PublicDomainPictures / Pixabay

To, kterou společnost si nakonec vyberete záleží čistě na vás. Jejich služby jsou na první pohled velmi podobné, nabídky půjček se však v určitých detailech liší. U některých poskytovatelů potřebujete bankovní účet, jinde si můžete půjčit pouze poštovní poukázkou.

Tip:  Jak rychlé jsou „rychlé půjčky“?

Někdy je také potřeba zaplatit ověřovací poplatek v hodnotě jedné  koruny, který musí uhradit noví klienti, kteří si u dané nebankovní společnosti půjčují poprvé.

V mnoha případech však ke sjednání SMS půjčky stačí podání žádosti po telefonu a registrace na stránkách nebankovní společnosti. Není třeba doložení dalších zbytečných formalit, jako je například potvrzení příjmů.
Výhodou těchto půjček je také to, že subjekty, jež je nabízejí, nenahlíží do bankovních ani mnoha nebankovních registrů dlužníků, takže úvěr mohou schválit i méně bonitnímu klientovi.

Pokud vás zajimají skutečné zkušenosti uživatelů s půjčkou do výplaty, můžete se na internetu v různých diskuzích dočíst recenze půjček jak z bankovního tak nebankovního sektoru.