Archive | Rychlá půjčka RSS for this section

Přeplaťte půjčku co nejméně

Přeplaťte půjčku co nejméně

Chcete si v nejbližší době sjednat půjčku? Zatím ještě ale nevíte, na koho se obrátíte, avšak rozhodně víte, že chcete co nejméně přeplatit? Pak byste se měli řídit zejména dobou splatnosti. Právě ta totiž určuje, jak moc půjčku přeplatíte, či jak moc ušetříte.

Číst více

GE Money Bank vrací do konce roku splátky

GE Money Bank vrací do konce roku splátky

Chcete-li si sjednat v nejbližších dnech jakoukoliv půjčku vyšší než 100 000 Kč, vychytali jste tu nejvhodnější chvíli. Právě teď, až do konce tohoto roku, totiž nabízí GE Money Bank a spousta jiných českých bank exkluzivní nabídku vrácení jistých splátek za řádné splácení a plnění všech svých povinností.

Číst více

Co byste měli vědět o půjčce od České spořitelny?

Co byste měli vědět o půjčce od České spořitelny?

Česká spořitelna je jednou z nejvyužívanějších a nejnavštěvovanějších bank v České republice. Zastupuje na 5 000 000 klientů a zřizuje tak účty polovině celé naší nádherné vlasti. Není proto divu, že je jako jedna z mála neustále pod drobnohledem všech kritiků a recenzentů českých bankovních služeb. A jak si tedy stojí půjčky od České spořitelny? To se dozvíte právě v následujících […]

Číst více

Jak rychlé jsou „rychlé půjčky“?

Potřebujete půjčit větší či menší finanční obnos opravdu rychle? Nevíte, koho požádat o pomoc? Musíte okamžitě vyřešit aktuální situaci, která se jednoduše bez finanční injekce neobejde? Pak vás zaručeně bude zajímat, za jak dlouho budete mít peníze na svém bankovním účtu u produktu s názvem „rychlé půjčky“. Prozradíme vám to na následujících řádcích.

Číst více

Jak je to s půjčkou od PROFI CREDIT?

Při žádosti o zaměstnanecký úvěr si připravte občanský průkaz, doklad o adrese trvalého bydliště, kartičku k bankovnímu účtu a potvrzení o pravidelném příjmu, respektive o pobírání důchodu nebo rodičovského příspěvku. Pokud máte dokumenty dokladující další příjmy jako výživné, s jejich přiložením si zvyšujete šanci na schválení půjčky. Pokud žádáte o půjčku jako podnikatel, kromě občanského […]

Číst více