Man Money Happy Pointing Gesture  - StanislavKondrashov / Pixabay

Půjčky zdarma a doporučené půjčky

Společností, které dnes nabízejí finanční půjčky už je tolik, že pro každou novou je velmi obtížné potenciální klienty zaujmout a nabídnout jim něco nového a lepšího, než jejich konkurence.

I proto se v posledních době čím dál častěji objevují půjčky zdarma, které umožňují lidem půjčit si peníze zcela bez poplatků nebo úroků – klient prostě vrátí pouze tu částku, kterou si vypůjčil, bez jakéhokoliv navýšení. Podmínkou ale samozřejmě je, aby klient vrátil vypůjčenou částku včas – v případě zpoždění už by mu byl účtován příslušný poplatek.

Bankovní a nebankovní úvěry

Zatímco u klasických bankovních ústavů nejsou půjčky zdarma běžné, u nebankovních institucí je tento typ úvěrů stále častější. Vesměs se ale jedná pouze o malé a krátkodobé úvěry, které je třeba vrátit do 14 nebo 30 dní.

V případě, že má klient zájem o vyšší půjčku, případně potřebuje peníze na delší období, poplatkům už se pak nevyhne. Obecně jsou ale půjčky zdarma velmi výhodné, a pokud Vám stačí pouze malá hotovost, víte, že ji budete moci řádně splatit a u dané společnosti jste si ještě nikdy v minulosti úvěr nebrali, určitě neváhejte.

Půjčky, které můžete získat zcela zdarma

Mezi půjčky, které lze získat opravdu úplně zdarma, patří mimo jiné např. nová Japonská půjčka, dále pak Zaplo.cz či Via SMS. Konkrétní podmínky bývají různé, co ale mívají tyto půjčky společné je to, že zdarma jsou pouze pro nové zákazníky. Napoprvé tak půjčku zdarma opravdu dostanete, při opakované žádosti už je třeba uhradit příslušný poplatek.

Půjčky se vyplácejí klasicky formou bezhotovostního bankovního převodu a v některých případech můžete mít peníze na svém bankovním účtu už během několika minut od podání žádosti. Důležité ale je vrátit peníze opravdu včas – pokud nestihnete řádný termín splatnosti, může Vám být dodatečně naúčtován poplatek.

Tip:  Dopřejte si půjčky snadno a rychle!

Pro koho jsou vhodné půjčky zdarma?

Půjčky zdarma jsou často vhodné i pro rizikové klienty, jako jsou např. nezaměstnaní nebo lidé se záznamem v registru dlužníků, ale vzít si je mohou i studenti, důchodci nebo maminky na mateřské. Díky tomu, že se jedná jen o menší částky, jsou podmínky na žadatele docela mírné a velká většina žádostí je bez problémů schválena.

Euro, peníze, půjčka
Půjčky zdarma a doporučené půjčky

Kde najít nejlepší půjčky zdarma?

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak najít ideální půjčku zdarma, je použít internetový prohlížeč a veškeré informace si najít na internetu. Abychom však nemuseli zdlouhavě vyhledávat všechny poskytovatele a pak složitě srovnávat jejich nabídky, můžeme vyzkoušet velmi užitečnou pomůcku – odborný srovnávač úvěrů.

Mezi ty nejvyhledávanější patří stránky pujcky-hned.eu, které se zaměřují nejen na půjčky zdarma, ale i na ostatní druhy nebankovních i bankovních půjček. Najdete na nich srovnání půjček podle jejich výše nebo úrokové sazby, informace o splatnosti úvěru, kvalitní recenze, tabulky splátek a spoustu dalších užitečných informací.

Doporučené půjčky na novém webu Peníze ihned

Samostatnou rubriku pak na novém webu Peníze-ihned.org mají doporučené půjčky. Jedná se o pečlivě vybranou nabídku těch nejvýhodnějších a nejlepších úvěrů, které jsou v současné době na českém trhu dostupné. Aktuálně do této části patří půjčky z webu Hyperfinance.cz, který je vhodný prakticky pro každého a nabízí jak nebankovní, tak i bankovní úvěry.

Doporučit lze ale i všechny ostatní půjčky na stránkách portálu Peníze ihned.org – všechny úvěry na tomto serveru jsou výhradně od prověřených bankovních a nebankovních společností a nehrozí tak žádné nebezpečí podvodu. Právě naopak – jedná se pouze o úvěry, se kterými byli klienti opravdu spokojení.