Archive | Půjčka přes SMS RSS for this section

Přeplaťte půjčku co nejméně

Přeplaťte půjčku co nejméně

Chcete si v nejbližší době sjednat půjčku? Zatím ještě ale nevíte, na koho se obrátíte, avšak rozhodně víte, že chcete co nejméně přeplatit? Pak byste se měli řídit zejména dobou splatnosti. Právě ta totiž určuje, jak moc půjčku přeplatíte, či jak moc ušetříte.

Číst více

GE Money Bank vrací do konce roku splátky

GE Money Bank vrací do konce roku splátky

Chcete-li si sjednat v nejbližších dnech jakoukoliv půjčku vyšší než 100 000 Kč, vychytali jste tu nejvhodnější chvíli. Právě teď, až do konce tohoto roku, totiž nabízí GE Money Bank a spousta jiných českých bank exkluzivní nabídku vrácení jistých splátek za řádné splácení a plnění všech svých povinností.

Číst více

Co byste měli vědět o půjčce od České spořitelny?

Co byste měli vědět o půjčce od České spořitelny?

Česká spořitelna je jednou z nejvyužívanějších a nejnavštěvovanějších bank v České republice. Zastupuje na 5 000 000 klientů a zřizuje tak účty polovině celé naší nádherné vlasti. Není proto divu, že je jako jedna z mála neustále pod drobnohledem všech kritiků a recenzentů českých bankovních služeb. A jak si tedy stojí půjčky od České spořitelny? To se dozvíte právě v následujících […]

Číst více

Jak rychlé jsou „rychlé půjčky“?

Potřebujete půjčit větší či menší finanční obnos opravdu rychle? Nevíte, koho požádat o pomoc? Musíte okamžitě vyřešit aktuální situaci, která se jednoduše bez finanční injekce neobejde? Pak vás zaručeně bude zajímat, za jak dlouho budete mít peníze na svém bankovním účtu u produktu s názvem „rychlé půjčky“. Prozradíme vám to na následujících řádcích.

Číst více

Rodinný rozpočet – nutnost nebo zbytečnost?

Minimálně třetinu svého času věnujete vydělávání peněz. Peníze potřebujete na to, abyste si lépe žili. Ruku na srdce – je tomu skutečně tak? Nebo se vám finance každý měsíc rozkutálí dříve, než se nadějete a stále nemáte dost na splnění svých snů? Jsou-li vaše sny reálné, je zřejmě chyba ve vašem rodinném rozpočtu… Dobrý rodinný […]

Číst více