Euros Money Loose Change Coins  - moritz320 / Pixabay

Potřebovali jsme opravit pračku, půjčili jsme si od FlexiFin

S manželem a třemi dětmi žijeme v rodinném domku poblíž Mostu. Naneštěstí přišel manžel o zaměstnání, a to z důvodu snižování kapacity ve firmě. Náš nejstarší syn potřeboval peníze na školu v přírodě a náš druhý syn, studující na vysoké škole, peníze na ubytování. V situaci, ve které jsme měli hodně výdajů najednou, se nám navíc rozbila pračka.

Bohužel v naší početné rodině si nemůžeme dovolit být bez ní, takže jsme potřebovali peníze ihned. Syn nám navíc pravidelně vozí prádlo na vyprání.

Kde si půjčit?

Naše finanční situace je v tomto těžkém období opravdu složitá, a proto jsme se rozhodli pro půjčku. Nejdříve jsme se ptali našich přátel na jejich zkušenosti s půjčkami, ale nikdo si ještě nepůjčoval. Dala jsem tento dotaz ještě na Facebook a ozvala se mi kamarádka, která měla zkušenosti s nebankovní půjčkou Flexifin.cz

Navštívili jsme jejich internetové stránky a informovali se, jak půjčka probíhala. Samotná žádost nakonec nebyla nic složitého a vše bylo vyřešeno během 15 minut.

Flexifin je rychlá a transparentní

Kouzelná půjčka je nebankovní poskytovatel, který půjčuje od 1 000 Kč až po 20 000 Kč na 30 dnů s možností odložení až na 11 měsíců. Při opakované půjčce vám nabídnou až 30 000 Kč. S manželem jsme se rozhodli, že zkusíme o půjčku na internetu požádat. A tak jsme šli na internetové stránky Flexifin.cz přečetli jsme si obchodní podmínky, ve kterých mimo jiné stojí, že klient musí mít stálý příjem, a vyjádření klientů. Poté následovalo vyplnění jednoduché online žádosti, což netrvalo více než 10 minut. Žádost jsme odeslali a do 60 minut nám přišla informace o schválení půjčky.

Tip:  Půjčky Zlín

Peníze na účtu okamžitě

Komunikace a celkové vyřízení bylo opravdu jednoduché, rychlé a peníze jsme měli na svém účtu obratem, do dalších 60 minut. Tuto půjčku doporučuji všem, kteří se octli v podobné situaci jako my, čili potřebují mít peníze opravdu rychle na svém účtu. Více informací o FlexinFin půjčce se dočtete na těchto stránkách.

Man Money Happy Pointing Gesture - StanislavKondrashov / Pixabay
Potřebovali jsme opravit pračku, půjčili jsme si

Zajímavé informace