Nutné podklady a podmínky pro získání půjčky

podmínky pro získání půjčky
Hans / Pixabay

Dostali jste se do finančních problémů a nevíte, jak se z nich rychle dostat? Může se jednat o jakýkoli důvod. Musíte zaplatit dluh za telefon, nedoplatek za elektřinu, plyn nebo jste prostě pár dní před výplatou úplně bez finančních prostředků. Možná přemýšlíte o koupi nových spotřebičů do domácnosti nebo nábytku a nechce se vám čekat. Na vše z toho si u Home Creditu můžete půjčit a nemusíte ani uvádět konkrétní důvod půjčky.

Kde mohu zažádat o půjčku?

Půjčka od Home Creditu je dostupná online nebo na pobočkách České pošty. Jde si o ni zažádat i telefonicky. Částky se pohybují od stovek korun až po částku 150 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

žádosti o půjčku vyplníte několik osobních údajů, které se budou následně ověřovat ve vašem občanském průkazu. Potřebovat budete ještě jeden platný doklad totožnosti – řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo zbrojní průkaz. O půjčku mohou zažádat osoby s pravidelným stálým příjmem. Musí jít o osoby plnoleté, ale nehraje roli vysoký věk žadatelů – důchodců. Prioritou je schopnost splácet. S půjčkami nejsou spojené žádné ručitelské závazky.

Tip:  Půjčí mi někde, i když nemám žádný příjem?

Nakupujte zboží na splátky

Home Credit umožňuje I nákup na splátky v rozsáhlé síti partnerských obchodů. Nejprve si vyberete zboží a posléze s vámi zaměstnanec obchodu sepíše žádost o nákup na splátky a dá ji hned posoudit. Po schválení se sepíše v obchodě úvěrová smlouva a vy si zboží odnesete domů a následně ho dle dohody splácíte. Při tomto způsobu půjčení peněz neplatíte žádný poplatek předem a vyřízení je zcela zdarma.

vyřízení žádosti o půjčku potřebujete dva doklady totožnosti. Spolu s občanským průkazem můžete použít platný cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list. Pokud jste zaměstnanec nebo OSVČ, vyžadují se také údaje o firmě. Splácení probíhá bankovním převodem nebo poštovními poukázkami.