Man Money Happy Pointing Gesture  - StanislavKondrashov / Pixabay

Lze najít levnou půjčku ihned z nebankovních zdrojů

Nemáte dostatek peněz a jste ve finančních obtížích? Řešte svou situaci včas. Vždy je větší množství způsobů řešení a je jen na Vás, která využijete. Pokud si nechcete půjčovat od přátel nebo příbuzných, budete se pravděpodobně zajímat o možnost půjčky u některé z bank nebo nebankovních společností.

Nejlevnější bývá bankovní půjčka, ale ne každý žadatel ji dostane. Pak se musí rozhlédnout po trhu půjčky nebankovní, ale zde je potřeba být obezřetný – ne každá taková půjčka je bezpečná.

Mimo banku je půjčka dražší

Nebankovní společnosti jsou k žadatelům velmi vstřícné a půjčku zde dostane i ten, kdo by ji nedostal v bance. Někdy nevadí ani zápis v registru dlužníků nebo nižší bonita. Za to ovšem musíte zaplatit více – společnost poskytnutím úvěru podstupuje vyšší riziko než u prověřeného klienta.

Půjčka bez registru určená takovým klientům bývají všechny poplatky zakalkulovány do úroků, takže půjčka pak vypadá opravdu levně. Rozhodně není vyžadován poplatek předem a většinou ani po vyřízení úvěrů – všechny náklady jsou obsaženy v úrocích.

Tip:  Kde si bezpečně půjčíte?

Nejlevnější půjčky jsou žádané

Nejlevnější půjčky jsou velmi žádané nejen pro svou dostupnost, ale i proto, že je u nich počítáno s tím, že klient nemá peníze.

Tyto půjčky se pohybují v řádu tisíců až desetitisíců, celé vyřízení i převod probíhají velice rychle. Požádat můžete dokonce i telefonicky nebo prostřednictvím internetu. Levné půjčky bývají většinou schváleny. Většinou potřebujete dva doklady totožnosti, někdy potvrzení příjmu nebo u vysokých půjček s ručením odhad nemovitosti. Pokud dodáte doklady rychle, bude půjčka vyřízena obratem.

Je levná půjčka opravdu levná?

Ani půjčka označovaná jako nejlevnější ve skutečnosti levná není. Spíše než levná by bylo výstižnější označení lehce dostupná. Zdání výhodnosti jí dodává absence různých poplatků, ta je ovšem ukryta do úroků a počtu splátek. Když si vše přepočítáte, zjistíte, že značně přeplatíte. Pak je pouze na Vás, zda se rozhodnete, že i tak se Vám půjčka vyplatí.

Money Coins Letter Tiles Finance - Gunjan2021 / Pixabay
Lze najít levnou půjčku ihned z nebankovních zdrojů