I vyšší částku si můžete půjčit bez ručitele

Taková venkovská chalupa po babičce může být splněným snem o romantickém bydlení uprostřed přírody, ale též zdrojem starostí.  Každý, kdo bydlí v domě, ví, že je kolem něj spousta práce a investic, což pak teprve u staré chalupy, kterou jsme zdědili po předchozích generacích? Někdy vyžaduje nákladnou rekonstrukci, novou střechu či provedení tepelné izolace. Kde ale na takové úpravy vzít?

Můžete zkusit rozbít prasátko, mnohem pravděpodobněji však budete muset sáhnout po úvěru. Vlivem vysoké konkurence se při hledání úvěru setkáte s mnoha nabídkami, zároveň však také s tím, že většina věřitelů bude požadovat ručitele. A to je někdy dost obtížně splnitelná podmínka. Ručitel je osoba, která se zavazuje, že v případě, že dlužník nebude svůj úvěr splácet, zaplatí zbytek závazku za něj. To je poměrně velká odpovědnost, kterou si každý dobře rozmyslí. Dalším problémem je, že bonita ručitele se posuzuje stejně jako bonita žadatele o úvěr, což znamená, že ručitel musí prokázat stejnou schopnost splácet jako žadatel. Pro žadatele to v praxi znamená mnoho nepříjemností, zdlouhavého prověřování a zbytečné byrokracie.

Existuje ale i jednodušší cesta a tou je půjčka bez ručitele. Půjčka bez ručitele je snadněji dostupná a vzhledem k minimu byrokracie také velmi rychlá. Přesvědčte se sami a zažádejte si o půjčku od společnosti TGI Money a.s.!  Společnost TGI Money a.s. nabízí prověřené nebankovní půjčky s férovými úroky, které lze vyřídit jednoduše přes internet. Půjčku od této společnosti získáte bez ručitele i nutnosti doložit příjem. A ani záznam v registru dlužníků neznamená automatické vyřazení ze hry.
Věděli jste, že půjčka bez ručitele nemusí automaticky znamenat méně výhodné úvěrové podmínky? Je to tak! TGI Money a.s. nabízí nízké úroky, dokonce nižší než u spotřebitelských úvěrů v bance či u kreditních karet. Hypopůjčka je to nejlepší řešení, když se k vám banka otočí zády.