U GEmoney internet banka přihlásit se není vždy nutné

Internetová banka GEmoney

Bankovnictví od GE Money bank

Pokud mluvíme o internetovém bankovnictví, je velmi často spojeno s nutností přihlašovat se. A to buď v rámci internetové stránky, nebo také v rámci mobilní aplikace. Ne vždy je to ale pravidlem, o čemž se přesvědčíme níže. Je sice pravdou, že dnes může GEmoney internet banka přihlásit se na účet vyžadovat, ale jsou i možnosti, kdy to nutné není. A díky tomu je banka rozhodně zajímavou alternativou oproti těm, co dané přihlášení striktně vyžadují.

Kdy GEmoney internet banka přihlásit se nevyžaduje?

Pojďme si ihned zmapovat konkrétní možnosti, které nám jasně ukážou to, jak může být vše pohodlné a také jednoduché. Začneme službou, která nese název Mobil Banka. I když se mnozí domnívají, že jde o klasický internetbanking, opak je pravdou. Sice potřebujete mobilní telefon, ale vše vyřizujete velmi jednoduše, jenom pomocí SMS zpráv. Je tak jedno, jaký typ mobilního telefonu vlastně máte, stejně jako je zcela jedno i to, že na něm nemůžete používat třeba internet. Zkrátka GEmoney internet banka přihlásit se v tomto případě rozhodně nevyžaduje.

Potřebujete spočítat, kolik budete splácet na hypotéku? Přečtěte si tento článek.

Daná funkce je unikátní v tom, že zasláním konkrétní SMS zprávy můžete učinit řadu věci. Pozitivní je to, že daná služba může fungovat také ze zahraničí. Zde stačí jediné, a to mít aktivován takzvaný roaming. Potom můžete odkudkoliv na světě:

  • Zjistit zůstatek na vašem bankovním účtu
  • Odeslat platbu
  • Zadat nebo zrušit trvalý příkaz
  • Dobít si kredit ve vašem mobilu

Účet lze ovládat také telefonicky

SMS zprávy nejsou jedinou možností, jelikož stejně tak existuje i další varianta, která souvisí s možností ovládat váš bankovní účet prostřednictvím telefonu, tedy hlasového volání. I zde potěší výhoda, že je to značně levnější, než návštěva pobočky. Navíc můžete danou službu využívat skutečně kdykoliv, jelikož je dostupná 24 hodin denně. Banka k ní také nabídne doplněk, a to takový: „V případě, že nechcete provádět aktivní operace s platebním stykem, je vám k dispozici Telefon Banka Mini.“

Výhodou celé této možnosti je zcela určitě i to, že svůj účet můžete ovládat jak v rámci komunikace s reálným operátorem, tak je možné využívat i telefonního automatu. I zde tak lze šetřit hlavně čas, jelikož tento je na rozdíl od reálného operátora dostupný vždy. A co na obě možnosti říkáme? Rozhodně je musíme ohodnotit pozitivně, a to už z toho důvodu, že jasně ukazují, že účet lze ovládat dalšími moderními způsoby, než jenom, klasický internetbanking. Kdo tedy chce mít účet pod kontrolou skutečně kdykoliv, a to s jakýmkoliv mobilem, lze mu danou službu rozhodně plně doporučit a nebude zklamán.

Potřebujete opravdu rychlou půjčku? Hledáte poskytovatele půjčky, který je dostatečně spolehlivý a seriozní. Poradíme vám.

Jak na aktivaci?

Na závěr se hodí dodat informace o tom, jak vlastně službu aktivovat. I to je více než jednoduché, jelikož to jediné, co je k tomu potřeba, je vaše návštěva pobočky, kde daný požadavek vyslovíte.

Štítky: , , ,