Servis24 přihlášení na účet usnadní celkový přehled o vašich penězích

Servis24 - Česká spořitelna

Internetové bankovnictví Servis24

Pokud se mluví o internetovém bankovnictví, nejčastěji je to spojováno s možností toho, jednoduše a také efektivně spravovat naše finance. To ale není jedinou možností, k čemu může být užitečné. Příkladem totiž může být Servis24 přihlášení na účet. Tedy IB spojené s největší bankou na našem trhu, a to s Českou spořitelnou. Ta je totiž unikátní v tom, že kromě standardních finančních operací nám nabídne i celou řadu zajímavých funkcí, které nám dokážou celkovou správu financí ještě ulehčit. A jelikož ty rozhodně patří k nejzajímavějším, podíváme se právě na ně. Kromě této služby nabízí Česká spořitelna i půjčky. Informace o půjčkách najdete ve starším článku.

Servis24 přihlášení na účet umožní i vlastní nastavení

Pokud se přihlásíte do samotné administrace, máte možnost jednoduše a určit, co se vám bude na úvodní stránce zobrazovat. A to konkrétně v levém menu, v segmentu oblíbených položek. Zde si tak můžete celkem snadno přidat vše, k čemu chcete mít okamžitý přístup. Mezi nejoblíbenější možnosti v tomto směru patří:

  • Tlačítko pro zadání platby
  • Tlačítko pro zobrazení finanční historie
  • Tlačítko pro možnost dobíjení kreditu vašeho mobilního telefonu

Samozřejmě takto nastavit si můžete skutečně cokoliv, jelikož nejste nijak omezování. Důvod, proč to udělat, je samozřejmě zcela jasný. Dostanete se k vašim nejvyužívanějším funkcím rychle a jednoduše. A to vám při správě vašich financí ušetří skutečně nemalé množství vašeho času. Tím si buďte jisti.

Opakujte již zrealizované platby

Další poměrně zajímavou a také vyhledávanou funkcí je možnost opětovně zaslat již realizovanou platbu. To se hodí třeba v případě, kdy každý měsíc pravidelně zasíláte stejné částky, jako třeba zálohy na úhrady energií. Pokud si nezadáte trvalý příkaz, nemusíte se zdržovat s tím, že byste museli každý měsíc opět zadávat daný příkaz k úhradě. Jednoduše totiž uděláte něco zcela jiného. A co? Samozřejmě pouze kliknete na příslušné tlačítko a příkaz se vyplní podle těch údajů, které zde byly minule. A co to pro vás znamená? Ušetření spousty času a usnadnění jakéhokoliv finančního převodu.

Mějte své příjmy hned pod kontrolou

Nevyznáte se v jednotlivých položkách a nedovedete si představit to, kolik vám na účet přišlo celkem peněz? Nezoufejte, jelikož Servis24 přihlášení na účet má pro vás připravenu i možnost jednoduchého grafického znázornění. To znamená, že tak vidíte přehledný graf, který vám jasně ukazuje, kolik vám na váš bankovní účet přišlo finančních prostředků. Stejně tak ale vidíte i to, kolik jste jich utratili. A to třeba v rámci pravidelných plateb, stejně jako třeba v rámci placení kartou u obchodníků.

Všechny tyto funkce se tak stávají možností, jak můžete i svůj účet mnohem lépe a jednodušeji spravovat. A abychom byli konkrétní, umožní také: „Provádět platby a mít přehled o dění na účtech můžete mít snadno z pohodlí domova či kanceláře v ČR i ze zahraničí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok.

Štítky: , ,